Gizlilik Politikası

Mikra.com.tr sitemiz üzerinde yer tüm hizmet ve SEO çalışmaları Güzelyurt Mahallesi, Ertuğrulgazi Cad No:31 Esenyurt 34515 İstanbul adresinde kayıtlı olan Mikra Yazılım firmamıza ait olmakla birlikte firmamız tarafından işletilir.

Mikra yazılım farklı zamanlarda müşteri ve kullanıcıları için özel olarak kampanya bilgiler, yeni uygulamalar hakkında detaylı bilgiler ve promosyon gibi teklifler gönderebilir. Bunun için sitemiz üzerinde bulunan üyelerimiz bu bilgileri alıp almama hakkına sahiptir. İstedikleri zaman bu bilgilerin değişikliğini gerçekleştirebilirler

Web sitemiz üzerinden ya da e-mail yoluyla gerçekleştirilecek olan onay sürecimizde üyelerimizden alınan bilgiler kullanıcı sözleşmemizde belirtilmiş olan amaçlar ve kapsamın dışında üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Mikra yazılım müşterilerinin yaşadığı sorunlar ve bu sorunların tanımlanarak giderilebilmesi için üyelerinin IP adresini kaydeder ve bunu kullanırlar. IP adreslerinin kapsamlı demografik bilgi toplanması amacıyla da kullanılabilmektedir.

Mikra yazılım kullanıcı sözleşmesiyle belirlenmiş olan amaçların dışında talep ettiği bilgileri kendi işbirliği içinde olduğu diğer kişilerle pazarlama yapabilmek amacıyla da kullanabilir.

Sistem üzerinde kayıtlı olan kişisel bilgilerin kullanım amacı yalnızca temas için olacaktır. Firmamızdan diğer kişiler için talep edilen kullanıcı bilgileri amacının dışında kullanılmamak kaydıyla Kullanıcı sözleşmesi ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, üyelerimizin kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanılabilir.

Mikra yazılım üzerinde yer alan gizli bilgiler tamamen bizde kalacaktır. Sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.