Mikra Yazılım Hakkında

Mikra Yazılım değişen ve dijitalleşen dünyada yeni çözümler üretip sunan, uzman bir ekip tarafından 2008 yılında kurulmuş ve Inbound pazarlama ile tüm sürecin kapsam içerisine alınmasını sağlayan güçlü bir firmadır. BT Danışmanlık ve Özel yazılım çözümleri geliştirme konusunda sunmuş olduğu hizmetlerle müşterilerine başarının garantisini veren firmamız tecrübelerini her geçen gün artırmayı hedeflemiştir.

Türkiye’de 10 yılı geçen süre içerisinde küçük ve büyük ölçekli pek çok firmaya çözümler üretmiş özel ve platform tabanlı yazılımlar sunmuştur. IT Teknolojileri konusunda AR-GE, Yazılım Üretim, Destek Hizmetleri, Ağ, İletişim ve Bilgi Güvenliği Teknolojileri danışmanlığı hizmetleri veren firmamız markanızın dijital ortamda büyümesine yardımcı olmak için web sitesi, e-ticaret, kurumsal kimlik, web tasarım, web portalları, özel yazılımlar gibi hizmetleri başarılı bir şekilde sunmaktadır.

Mikra Yazılım ekibi, son ürünün olağanüstü sonuçlar sunacağından emin olmak için geliştirme aşamasında müşterileriyle yakın işbirliği içinde çalışır. Ayrıca, projenin tamamlanmasından sonra projenin bakım, ölçeklenebilirlik, pazar tanıtımı, analitik ve diğerleri gibi gelecekteki zorlukları ile desteklemeye devam eder. Müşteri odaklı yaklaşımı, müşteri memnuniyetini yüksek kaliteli çözümler sunar.

Biz sizin için “Değişen dünyanın değişen pazarlama ihtiyaçları için yaratıcı çözümler” sunuyoruz.

Vizyon

» Mikra belli bir amaç doğrultusunda firmanıza değer kazandırmak ve sosyal misyonunuzu üstlenerek arama motorları üzerinde ilk sıradaki yerinizi almanı sağlar.

» Yaratmak odaklı hizmet modeli ile bir adım önde olmanızı sağlar.

» AR-GE çalışmaları ve uluslar arası destekçileriyle birlikte edinmiş olduğu tecrübelere dayanarak size marka danışmanlığı yapıyoruz.

» Global ve güncel dijital teknolojileri takip ederiz.

Misyon

Dijital dünya içerisinde sizin için güncelliği takip ederek siteniz için uygulayıcı olan Mikra yazılım uzman bir ekiple birlikte tüm süreçlerinizi kontrol altına alarak yönetiyor. Tecrübelerimizle birlikte ispatlanmış olan yöntemleri uygulayarak size kalite artışınızı raporlar halinde sunuyoruz. Mikra’nın uzman ekibi sayesinde proaktif yaklaşım sergileyerek hem sitenize olan trafiği yükseltip hem de satışlarınızı artırıyoruz.

Biz sizin işinizi kendi işimiz gibi gören bir ekibimiz. Sizden gelen talepler doğrultusunda hizmetimizi çeşitlendirip dijital dünyaya bir adım kala sizi en üst seviyelere taşıyoruz.

Mikra’nın profesyonel yönetimi, yerinde olan analizleri ve sektörel donanımından yararlanmanız rakiplerinize fark atmanızı sağlayacaktır.

Mikra Çözümleri

BT danışmanlığı; CRM, SharePoint, Teknik Destek, portallar, görüntü analizi ve ServiceNow


Bilgi güvenliği danışmanlığı: güvenlik bilgisi ve olay yönetimi (SIEM), sızma testi, kimlik ve erişim yönetimi (IAM) ve uyumluluk.


Arama Motoru Optimizasyonu SEO


Özel yazılım geliştirme Web uygulaması geliştirme: sunucu tarafı ve istemci tarafı; Mobil uygulama geliştirme: yerel (iOS, Android ve Windows Phone) ve çapraz platform; Windows, macOS ve Linux için masaüstü uygulama geliştirme.


Kurumsal Kimlik