Web Tasarım

Kurumsal bir yapıya sahip iseniz internet sitenizin de mutlaka özgün olması gerekiyor. Web tasarımda özgünlük çok önemlidir tercihinize göre bir arayüz ve özgün içeriklerle web tasarımınızın oluşturulması gerekiyor.Bir web sitesi hazırlanırken tasarımın yanı sıra içeriklerin de can alıcı ve sizi anlatması gerekir.Biz bunu sizin yerinize yaparak içeriklerinizi özgün ve kaliteli bir şekilde hazırlıyoruz.

E-Ticaret Sitesi

Mikra yüksek kalitede şablonlar hazırlayarak ihtiyacınıza yönelik en uygun tasarım hazırlayıp, uzman tasarım ekibiyle e-ticaret sitenize özel çözümler sunuyor. Hazırlanan kolay yönetim panelimiz sayesinde istediğiniz kadar ürün ekleyip çıkarabiliyor ve detay listelerini oluşturabiliyorsunuz.Stoğunuzda ne kadar ürün kalmış, günlük sipariş listesi ve tamamlanana siparişler aklınıza gelebilecek tüm soru ve çözümler panelinizden kolaylıkla giderilebiliyor.

Özel Yazılım Geliştirme

Özel yazılım geliştirme işlevinin amacı bilgisayar ya da türevlerinin insanların ihtiyacına göre nasıl hareket etmelerini öğretecek ola işlemdir. Elbette ki her işlemde olduğu gibi özel yazılım geliştirme sürecinde de dikkat etmeniz gereken önemli husus ve kurallar vardır. Kurallar hakkında bilgisi olan bir yazılımcıda ne yapması gerektiğini iyi bilir. Bir yazılıma ihtiyaç duyan kişi her ne kadar yazılım hakkında fikir sahibi olsun veya olması sürecin sonunda geliştirmenin yapılıp