Mobil Uygulama Geliştirme

mobil uygulama geliştirme

Mobil uygulamalar, cepten pazarlamanın vazgeçilmez bir unsurudur. Bunun için web sitelerinin zaman içerisinde mobil uyumlu hale gelmesi önemlidir. Sizde mobil uygulama ile birlikte müşterilerinize direk erişim sağlayabileceğiniz gibi satışlarınızı hızlı bir şekilde artırabilirsiniz. Mikra yazılım olarak ekibimiz size mobil uygulama geliştirme konusunda en iyi hizmeti verecektir.

Kurumların ihtiyaç duyduğu, değişen sektörde işletmenin sisteme özel yazılım çözümü arıyor. Kullanılan yazılımın başka sistemlerle entegrasyon sağlayabilmesi, iş akışınıza göre değişmesi gibi bir talepleriniz olabilir. Hazır paket programları bu durumlarda yetersiz kalır.

Mobil Uygulama

Mobil uygulama hazırlanırken mutlaka planlı hareket etmek gerekir. Kullanıcınızın kolaylıkla indirebilmesi ve kullanım sırasında da zorluk çekmemesi gerekiyor. Uygulamaların amacının hayatı çok yönlü olarak kolaylaştırmak olduğunu düşünürseniz bir mobil uygulamanın başarılı olarak sayılabilmesi için mutlaka bir plan çerçevesinde hareket edilerek geliştirilmesi gerekir.

Mobil Uygulama Geliştirme Neden Önemli?

İnsanlar artık gün boyunca ellerinden telefonlarını düşünmüyor. 1 gün içerisinde cep telefonunun elinizde olma süresini hesaplarsak 3 saati buluyor. Dolayısıyla potansiyel müşterileriniz aradıkları bir ürün ya da bilgiye masaüstünün yerine mobil cihazlarından ulaşıyorlar. Sizinde bu avantajı kullanarak işlevsel olarak bir web sitesinde çok daha fazla kitleye erişim sağlayacaksınız. Birçok özellik artık mobil uygulamalar sayesinde sunuluyor. Mobil uygulama geliştirme gerekliliğini incelediğimizde ise karşımıza iki seçenek çıkıyor. Bu seçenekleri kısaca özetlemek gerekirse şu şekilde bir sonuç çıkıyor.

Android Uygulamalar

İster büyük bir firma isterseniz küçük bir hobi marketi olsun, rekabetin güçlü olduğu günümüzde üreticiler tüketiciye erişebilmek için android uygulamaları tercih ediyorlar. Bu ise onların pazarlama ve satış şanslarının da daha fazla artmasını sağlıyor. Mobil uygulamalar üzerinden yapılan tanıtımlar, üyelik işlemleri ve alışverişler her biri kullanıcının dikkatini çekiyor.

Mikra Yazılım müşterilerinin her türlü hizmet ve ürünlerini sunabilecekleri android uygulamalar geliştiriyor.

İOS Uygulamalar

Android’in en büyük rakibi olarak gösterilen İOS uygulamaları sayesinde müşteri kitlenize daha fazla erişim sağlayabiliyorsunuz. Markanızın ya da firmanızın hem İOS hem de Android uygulaması sayesinde kitlenizin daha hızlı bir şekilde artmış olduğunu görebiliyorsunuz. Mobil uygulama geliştirme sürecinde kitlenizi doğru belirlemek yapılacak olan yazılımın sadelik kazandırılması ve satışlarınızın artması için Mikra Yazılım ile iletişime geçmelisiniz.

Bizim diğer hizmetlerimiz

Açılış sayfası web tasarım

Landing Page ; internette sitenize ait bir reklam veya sosyal medyada herhangi bir linke tıklandığında ziyaretçinin yönlendirildiği sayfaya denir. Web sitenizin giriş sayfası veya açılış sayfası (Landing Page ) ziyaretçiler için çok önem kazanıyor. Sitenizin giriş sayfasına koymak istediğiniz ürünleriniz, yada diğer bilgileriniz için tasarımlar hazırlıyoruz. Landing Page Tasarımları ile daha fazla ziyaertçi elde edin !

Kişisel Web Tasarım

Kişisel Web Sitesi ; Kim olduğunuzu göstermek, tanıtım, duyuru, iletişim, blog ve fotoğraf galerileri gibi birçok özelliğe sahip olan web site paketidir. İş geçmişiniz, eğitim, başarılar ve hobilerinize dair bir arşiv olarak hizmet eder.
İsminize özel bir alan adı ile web site hazırlamak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bu tarz bir web sayfası her kişiye göre özelleştirilebilir.

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Sitesi ; Kurumunuzun dijital pazarlamada temsilcisidir. Dünyanın en büyük pazar yeri olan internete kurumun kurumsal kimliği, kurumsal renkleri, kurumsal logosu, vizyonu, hizmetleri, ürünleri ve faaliyetleri hakkında bilgiler içeren tanıtım sitesidir. Kurumsal internet siteleri şirketlerin dijital pazarlamada itibarını belirler. Bu nedenle kurumsal web tasarımı yaptırmak için profesyonellerden destek almanız gerekmektedir.

Site dizini için Web Tasarım

Site dizini ; Web sitenizin dizini, ziyaretçiler web sitenize erişim sağladığında yüklenen içeriktir. Bunun en önemli sonucu, "dizin dosyanızı" ziyaretçilerin web sitenizi görebilmeleri için kök dizinine koymanızın gerekli olmasıdır. Birçok kişi, dosya ve dizin yapısını bilmeden web sitesini kullanabilir. Web sitenin kategorize edilmesi maksadıyla kurulmuş, içeriklerini sınıflandıran veri tabanlarıdır.

E-Ticaret Web Tasarım

E-Ticaret Sitesi ; herhangi bir ürün, hizmet için, çeşitli ödeme yöntemleriyle internet sitesi üzerinden alışveriş yapmanızı veya sipariş vermenizi sağlayan bir yöntemidir. Kurumun web site üzerinden müşterilerine bilgi sunabileceği 7/24 açık bir şubesi oluşur. Firmalar ürünlerini satabileceği ve her an ulaşılabilir bir mağaza veya önemli bir satış kanalıdır.

Portal Web Site Tasarımı

Portal Web Site ; belli amaçlar üzerine kurulmaktadır. Bu amaçlardan haberler, alışveriş, müzik, eğlence, turizm, ekonomi, finans gibi etkinliklerle görünür. Belediyeler, vakıflar genelde kendi misyonlarını insanlara anlatmak için, firmalar ise ürün tanıtımı, pazarlaması ve satışı yapmak için interneti bir araç olarak kullanır. Web site üzerinden firmalar portal site tasarımında en çok insanların ilgisini kazanmayı hedefler.

Kullandığımız Teknolojiler

Mikra yazılım olarak; web site tasarım, web uygulama geliştirme, masaüstü programlama ve mobil uygulama geliştirilirken en güncel teknolojiler kullanılarak gerçekleştirmektedir. Teknolojinin en son getirdiği imkanları sizlere sunulmuş oluyor.

Böylece müşterilerinize, kullandıkları platformda veya cihazda bekledikleri deneyimi sunuyoruz.

web-teknoloji-php-icon web-teknoloji-dot-net-icon web-teknoloji-java-icon web-teknoloji-wordpress-icon web-teknoloji-joomla-icon web-teknoloji-drupal-icon web-teknoloji-magento-icon web-teknoloji-html5-icon web-teknoloji-angular-js-icon web-teknoloji-code-igniter-icon