Özel Yazılım Geliştirme

özel yazılım geliştirme özel yazılım geliştirme firmaya özel yazılım

Mikra yazılım uzmanlaşmış deneyimli kadrosuyla, küçük ve büyük ölçekli kurumların ihtiyaçlarını giderecek ve müşterilerin benzersiz taleplerini karşılamak, farklı sektörler ve ihtiyaçlara yönelik bire bir web tabanlı, masaüstü ve mobil özel yazılım geliştirmektedir.

Kurumların ihtiyaç duyduğu, değişen sektörde işletmenin sisteme özel yazılım çözümü arıyor. Kullanılan yazılımın başka sistemlerle entegrasyon sağlayabilmesi, iş akışınıza göre değişmesi gibi bir talepleriniz olabilir. Hazır paket programları bu durumlarda yetersiz kalır.

Bu noktada Mikra yazılım, yazılım geliştirme hizmetini farklı beklentilere etkili bir şekilde cevap vermeyi en son teknoloji, yüksek performanslı ve uzman kadromuz ile sadece size özel yazılım çözümleri üretir. İhtiyaçlarınıza cevap veren özel yazılım geliştirme hizmeti, daha hızlı, verimli, kolay kullanılabilir ve güvenli olması gerekir. Siz işinize odaklanırken Mikra Yazılım özel yazılım geliştirme çözümleriyle hedeflerinize ve iş ortağı planlarınıza daha kolay ulaşmanızı sağlar.

Özel yazılım geliştirme işlevinin amacı bilgisayar ya da türevlerinin insanların ihtiyacına göre platform bağımsız nasıl hareket etmelerini öğretecek ola işlemdir. Elbette ki her işlemde olduğu gibi özel yazılım geliştirme sürecinde de dikkat etmeniz gereken önemli husus ve kurallar vardır. Kurallar hakkında bilgisi olan bir yazılımcıda özel yazılım projelerinde ne yapması gerektiğini iyi bilir. Bir yazılıma ihtiyaç duyan kişi her ne kadar yazılım hakkında fikir sahibi olsun veya olması iş süreçlerinin sonunda geliştirmenin yapılıp yapılmadığını anlayabilir. Yazılım geliştirme süreci bir analiz sonucunda belirlenmiş olan doğru kaynaklarla başlaması gerekir. Bunun içinde planlama yapılması gereken bir süreçtir.

Özel yazılım hayal ile gerçek arasındaki tüm süreçtir.

Yazılımın geliştirme süreci için izlenecek yol ise 3 ana başlık altında toplanabilir.

  • 1. Tanımla ve planla
  • 2. Çözümü geliştir
  • 3. Yazılımı kur ve destekle

Tanımla ve Planla

Bir web yazılımından bahsediyorsak o zaman bir projeden bahsetmek gerekir.Web tasarım hem görsel estetik hem de içerik demek olduğu için projelendirme sürecinde farklı yollar izlenmektetir. İşe başlamadan önce yapılması gereken ilk şey sizden beklentilerin neler olduğunu öğrenmek ve bunun için ayrılmış olan bütçenin belirlemesi. Birinci madde özel yazılım geliştirme sürecindeki en büyük paydır. Çünkü planlama, bütçeleme ve ekibin oluşturulması bu süreçte belirlenecektir.

Geliştirme

Bizden istenilenin belirlenmesinin ardından anlaşma sağlanırsa projenin geliştirilmesi sürecine başlanacaktır. Mikra gelişim sürecinde en üst teknoloji alt yapısını kullanarak programlama dillerinin hepsinin çözümlemesini yapar. Veri tabanınızın alt yapısını da kullanarak kodlama süreci başlar. Bu işlem sırasında sürekli test edilerek beklentinin karşılanıp karşılanmadığı tespit edilir.

Yazılımı Kur ve Destekle

Biz yazılımları canlı varlıklar şeklinde tanımlıyoruz. Çünkü onların bu yaşam döngüsü içerisinde iki şeye ihtiyacı vardır o da yazılımın kurulması ve desteklenmesi. Beklentiler doğrultusunda ve gerekli olan kaynaklar çerçevesinde geliştirilmiş olan yazılımınız web sitenize yüklendikten sonra artık yaşamaya başlayacaktır. Bundan sonrası ise kullanıcılarınızın ihtiyacını karşılıyor olmasıdır.

Mikra projenizi teslim ettikten sonra da sizi bırakmaz. İş değişimi, fonksiyon eklenmesi, donanımınızın yükseltilmesi ve teknolojisinin güçlendirilmesi noktasında istediğiniz tüm bakım ve destek süreçlerini de yakından takip eder.

Bizim diğer hizmetlerimiz

Açılış sayfası web tasarım

Landing Page ; internette sitenize ait bir reklam veya sosyal medyada herhangi bir linke tıklandığında ziyaretçinin yönlendirildiği sayfaya denir. Web sitenizin giriş sayfası veya açılış sayfası (Landing Page ) ziyaretçiler için çok önem kazanıyor. Sitenizin giriş sayfasına koymak istediğiniz ürünleriniz, yada diğer bilgileriniz için tasarımlar hazırlıyoruz. Landing Page Tasarımları ile daha fazla ziyaertçi elde edin !

Kişisel Web Tasarım

Kişisel Web Sitesi ; Kim olduğunuzu göstermek, tanıtım, duyuru, iletişim, blog ve fotoğraf galerileri gibi birçok özelliğe sahip olan web site paketidir. İş geçmişiniz, eğitim, başarılar ve hobilerinize dair bir arşiv olarak hizmet eder.
İsminize özel bir alan adı ile web site hazırlamak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bu tarz bir web sayfası her kişiye göre özelleştirilebilir.

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Sitesi ; Kurumunuzun dijital pazarlamada temsilcisidir. Dünyanın en büyük pazar yeri olan internete kurumun kurumsal kimliği, kurumsal renkleri, kurumsal logosu, vizyonu, hizmetleri, ürünleri ve faaliyetleri hakkında bilgiler içeren tanıtım sitesidir. Kurumsal internet siteleri şirketlerin dijital pazarlamada itibarını belirler. Bu nedenle kurumsal web tasarımı yaptırmak için profesyonellerden destek almanız gerekmektedir.

Site dizini için Web Tasarım

Site dizini ; Web sitenizin dizini, ziyaretçiler web sitenize erişim sağladığında yüklenen içeriktir. Bunun en önemli sonucu, "dizin dosyanızı" ziyaretçilerin web sitenizi görebilmeleri için kök dizinine koymanızın gerekli olmasıdır. Birçok kişi, dosya ve dizin yapısını bilmeden web sitesini kullanabilir. Web sitenin kategorize edilmesi maksadıyla kurulmuş, içeriklerini sınıflandıran veri tabanlarıdır.

E-Ticaret Web Tasarım

E-Ticaret Sitesi ; herhangi bir ürün, hizmet için, çeşitli ödeme yöntemleriyle internet sitesi üzerinden alışveriş yapmanızı veya sipariş vermenizi sağlayan bir yöntemidir. Kurumun web site üzerinden müşterilerine bilgi sunabileceği 7/24 açık bir şubesi oluşur. Firmalar ürünlerini satabileceği ve her an ulaşılabilir bir mağaza veya önemli bir satış kanalıdır.

Portal Web Site Tasarımı

Portal Web Site ; belli amaçlar üzerine kurulmaktadır. Bu amaçlardan haberler, alışveriş, müzik, eğlence, turizm, ekonomi, finans gibi etkinliklerle görünür. Belediyeler, vakıflar genelde kendi misyonlarını insanlara anlatmak için, firmalar ise ürün tanıtımı, pazarlaması ve satışı yapmak için interneti bir araç olarak kullanır. Web site üzerinden firmalar portal site tasarımında en çok insanların ilgisini kazanmayı hedefler.

Kullandığımız Teknolojiler

Mikra yazılım olarak; web site tasarım, web uygulama geliştirme, masaüstü programlama ve mobil uygulama geliştirilirken en güncel teknolojiler kullanılarak gerçekleştirmektedir. Teknolojinin en son getirdiği imkanları sizlere sunulmuş oluyor.

Böylece müşterilerinize, kullandıkları platformda veya cihazda bekledikleri deneyimi sunuyoruz.

web-teknoloji-php-icon web-teknoloji-dot-net-icon web-teknoloji-java-icon web-teknoloji-wordpress-icon web-teknoloji-joomla-icon web-teknoloji-drupal-icon web-teknoloji-magento-icon web-teknoloji-html5-icon web-teknoloji-angular-js-icon web-teknoloji-code-igniter-icon