Web Tasarım

web sayfası tasarımıweb tasarım hizmetleriweb tasarım

Kurumsal bir yapıya sahip iseniz internet sitenizin de mutlaka özgün olması gerekiyor. Web tasarımda özgünlük çok önemlidir tercihinize göre bir arayüz ve özgün içeriklerle web tasarımınızın oluşturulması gerekiyor.


Web tasarım hizmetleri sunduğumuzda şu yolu izliyoruz;


Bize web sitesi nasıl bir konsepti ve hakim olan renklerini belirtiyorsunuz. Bizde profesyonel grafik ekibimizle birlikte bu renklerle hazırlanmış olan çizimimizi web tasarım şablonunu gerçekleştiriyoruz.
Web sayfası tasarımı size sunulur ve onayınızdan geçilir.
Görsel tasarımı beğenmeniz durumunda ise ara yüz çalışmalarımız başlatılır.Kodlama ve panel oluşturma işlemi yapılır.

Bir web sitesi hazırlanırken tasarımın yanı sıra içeriklerin de can alıcı ve sizi anlatması gerekir. Biz bunu sizin yerinize yaparak içeriklerinizi özgün ve kaliteli bir şekilde hazırlıyoruz.
Bir internet sitesinin tasarımı ilk bakıştan itibaren göz alıcı olması gerekiyor. İçerikleriniz ve diğer gerekli tüm faktörler tasarım açısından ileri düzeyde ve farklılık yaratacak şekilde oluşturulurken bunların hepsi bir düzen çerçevesine yapılır.


FARKLILIĞIN İÇİNDEKİ FARKI GÖRÜN!


Bir web sitesi hazırlanırken sayfalarını güzel kılan şey farklılığın içindeki farkı görmektir. Bunun içinde mutlaka geniş bir bakış açısına sahip olmanız gerekir. Mikra yazılım olarak biz yıllardır kazanmış olduğumuz tecrübe ve birikimi web tasarım hazırlarken ona aktarırız. Web tasarım hizmetleri şekilde özetlemektedir:

Başarılı olmanın tek bir yolu var. “İşinizi En İyi Şekilde Yapmak”

• Biz Türkiye’de hizmet veren en iyi ve en eski web tasarım firmalarından biriyiz. Bu da bizi çok güçlü bir noktaya eriştirmiştir.
• Bugüne kadar Türkiye’de pek çok kurumsal firmaya web tasarım hizmeti verdik vermeye devam ediyoruz.
• %100 müşteri memnuniyeti veriyor yaptığımız işin arkasında sonuna kadar duruyoruz.
Web sayfası tasarımı hazırlanırken bütçenize uygun olmasını tercih ediyoruz. Uygun fiyat ve kaliteli bir tasarıma sahip olmak istiyorsanız bizi tercih ederek yola başlamanızı tavsiye ediyoruz.

İşletmenizi dünyanın en büyük pazar yeri olan internete taşımanın yolu web sitesi yapmakla başlar. İşletmenize ait web sayfası hazırlama internet üzerinde milyonlarca insanın web sayfası üzerinden markanız hakkında, ürün ve hizmetlerinizle ilgili bilgi edinebilir, alışveriş yapabilir veya hizmetlerinizden yaralanmak için sizinle irtibata geçebilir.

Yalnızca bir internet sitesi oluşturmak doğru değildir. Olumlu bir imaj oluşturması için web site tasarımı potansiyel müşteri üzerinde olumlu etki etmesi gerekir

Biz Mikra Yazılım olarak sizlere web sayfası hazırlama hizmetini profesyonel olarak sunuyoruz.

Markanızı kurumsal olarak daha güçlü hale getirmek istiyorsanız öncelikle özgün bir web tasarıma sahip bunun için web tasarım ajansları arasında Türkiye’nin lider firması olan Mikro Yazılım sizin için uygun fiyat teklifi sunarak web tasarım hizmetleri vermektedir.SEO uyumlu arayüz ile birlikte sizi ilk sıralara kadar taşıyacak web sitesi tasarımı oluşturuyor desteklenecek özgün içeriklerle de profesyonel web sitesi hazırlıyoruz.

Sektörde uzman web tasarım şirketi olma özelliğini sürdüren Mikra Yazılım tasarımın ve yalızımın yanı sıra özgün içeriklerle de sitenizi canlandırıp sizi arama motorları üzerinde daha görünür hale getiriyor.

Bizim diğer web tasarım hizmetlerimiz

Açılış sayfası web tasarım

Landing Page ; internette sitenize ait bir reklam veya sosyal medyada herhangi bir linke tıklandığında ziyaretçinin yönlendirildiği sayfaya denir. Web sitenizin giriş sayfası veya açılış sayfası (Landing Page ) ziyaretçiler için çok önem kazanıyor. Sitenizin giriş sayfasına koymak istediğiniz ürünleriniz, yada diğer bilgileriniz için tasarımlar hazırlıyoruz. Landing Page Tasarımları ile daha fazla ziyaertçi elde edin !

Kişisel Web Sayfası

Kişisel Web Sitesi ; Kim olduğunuzu göstermek, tanıtım, duyuru, iletişim, blog ve fotoğraf galerileri gibi birçok özelliğe sahip olan web site paketidir. İş geçmişiniz, eğitim, başarılar ve hobilerinize dair bir arşiv olarak hizmet eder.
İsminize özel bir alan adı ile web site hazırlamak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bu tarz bir web sayfası her kişiye göre özelleştirilebilir.

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Sitesi ; Kurumunuzun dijital pazarlamada temsilcisidir. Dünyanın en büyük pazar yeri olan internete kurumun kurumsal kimliği, kurumsal renkleri, kurumsal logosu, vizyonu, hizmetleri, ürünleri ve faaliyetleri hakkında bilgiler içeren tanıtım sitesidir. Kurumsal internet siteleri şirketlerin dijital pazarlamada itibarını belirler. Bu nedenle kurumsal web tasarımı yaptırmak için profesyonellerden destek almanız gerekmektedir.

Site dizini için Web Tasarım

Site dizini ; Web sitenizin dizini, ziyaretçiler web sitenize erişim sağladığında yüklenen içeriktir. Bunun en önemli sonucu, "dizin dosyanızı" ziyaretçilerin web sitenizi görebilmeleri için kök dizinine koymanızın gerekli olmasıdır. Birçok kişi, dosya ve dizin yapısını bilmeden web sitesini kullanabilir. Web sitenin kategorize edilmesi maksadıyla kurulmuş, içeriklerini sınıflandıran veri tabanlarıdır.

E-Ticaret Web Tasarım

E-Ticaret Sitesi ; herhangi bir ürün, hizmet için, çeşitli ödeme yöntemleriyle internet sitesi üzerinden alışveriş yapmanızı veya sipariş vermenizi sağlayan bir yöntemidir. Kurumun internet sitesi üzerinden müşterilerine bilgi sunabileceği 7/24 açık bir şubesi oluşur. Firmalar ürünlerini satabileceği ve her an ulaşılabilir bir mağaza veya önemli bir satış kanalıdır.

Portal Web Site Tasarımı

Portal Web Site ; belli amaçlar üzerine kurulmaktadır. Bu amaçlardan haberler, alışveriş, müzik, eğlence, turizm, ekonomi, finans gibi etkinliklerle görünür. Belediyeler, vakıflar genelde kendi misyonlarını insanlara anlatmak için, firmalar ise ürün tanıtımı, pazarlaması ve satışı yapmak için interneti bir araç olarak kullanır. Web site üzerinden firmalar portal site tasarımında en çok insanların ilgisini kazanmayı hedefler.

Kullandığımız Teknolojiler

Mikra yazılım olarak; web site tasarım, web uygulama geliştirme, masaüstü programlama, web programlama ve mobil uygulama geliştirilirken en güncel teknolojiler kullanılarak gerçekleştirmektedir. Teknolojinin en son getirdiği imkanları sizlere sunulmuş oluyor.

Böylece müşterilerinize, kullandıkları platformda veya cihazda bekledikleri deneyimi sunuyoruz.

web-teknoloji-php-iconweb-teknoloji-dot-net-iconweb-teknoloji-java-iconweb-teknoloji-wordpress-iconweb-teknoloji-joomla-iconweb-teknoloji-drupal-iconweb-teknoloji-magento-iconweb-teknoloji-html5-iconweb-teknoloji-angular-js-iconweb-teknoloji-code-igniter-icon